VD har ordet - God Jul & Gott Nytt År!
2024 har snart sprungit förbi och vi på DH Solutions vill skicka ett Stort Tack till alla våra kunder, leverantörer och samarbetspartners som gjort detta till ett fantastiskt år!
Trots att världen fortfarande kan vara utmanande ibland möter vi dagligen så många underbara människor som sprider glädje och värme. Tillsammans bygger vi en hållbar framtid!
Vi ser fram emot ett spännande 2025 fyllt med ännu fler härliga möten och projekt där vi fortsätter att utvecklas och skapa nya möjligheter tillsammans med er. Ta hand om varandra nu under helgerna, njut av god mat och den vackra vintern.
God Jul och Gott Nytt År!
Helena Eriksson, VD
Öppettider för supporten under mellandagarna
Under vecka 52 har vi stängt på kontoret men du kan alltid nå vår kundsupport och vi vill informera hur den är öppen i mellandagarna.
23 december – 08:00 och 17:00
24-26 december – stängt
27 december – 08:00 och 17:00
30 december – 08:00 och 17:00
31 december – 1 januari – stängt
2-3 januari – 08:00 och 17:00
6 januari – stängt
Kontakta vår kundsupport på följande sätt:
Telefon: 035-17 91 91
Mail: support@dhsolutions.se
Läs fler reflektioner och artiklar från vår VD Helena
- VD har ordet – DH Solutions nya hemsida
VD har ordet – En resa som börjar med nyfikenhet och engagemang
VD har ordet – När, var och hur använder vi AI i vår vardag?
- VD har ordet – Hur har AI förändrat spelplanen för dig?
- VD har ordet – Hur vaksam är du mot bedrägeriförsök?
VD har ordet – Nytt år – nya möjligheter till digitalisering!